İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

Bursa kurye olarak hizmetlerimiz ile teslimat rotanızı optimize edin ve konuta daha erken varın. Şimdi indirme için buraya tıklayın. Teslimat sürücülerinin başlıca riskleri direkt ürünlere girmek istesek de teslimat sürücüyü olmanın tehlikelerini öğrenmek ehemmiyetlidir. Ayrıca her tür ınformasyon efordur, dedikleri gibi. Otomobil kazaları: varsayımı binlerce şahsın can verdiğini milli karayolu trafik güvenliği yönetiminin 2020’ye gore %10,5 çoğalışla 2021’de motorlu vasıta trafik kazalarında söylüyor. Ve 2012’den bu yana, teslimat vasıtalarının karıştığı bir çok kazaların rakamı dayanarak arkasıydı. Hizmetlerimiz lojistik vasıtalarının karıştığı kazalar hep arkasıydı.

Motosiklet vasıtaları kazalarında firmamız onların %100 arkasıydı. Ve araç kazaları donakaltıcı bir halde hep arkasıydı. Alana geldiğinden, son km teslimat sürücüleri de bir imtiyaz değildir. Sürücünün evinin yakınında otomobil kazalarının çoğu , sadece uzun mesafeli olacak yolculuklarda değil, otomobil hırsızlığı, gıda dağıtım sürücüleri süratli bir teslimat yapmak için taşıtlarından sıçrayıp otomobili çalışır halde bırakması, gidişatta vazgeçerken, hırsızlar bu fırsatı değerlendirmeye hazırdır. Ne yazık ki, binlerce lojistik sürücüsü vefat ediyor. Bazen iki genç tarafınca otomobili kaçırıldı ve öldürüldü. Hizmetlerimiz oluyor ve daha bir çok bu işte olay oluyor.

Acil kurye değişik lokantanın iki değişik pizza kuryesi silah zorunu ceddildi. Quora ve Reddit öykülerle dolup taşıyor. Düşmelerden dolayı kaynaklanan yaralanmalar olabiliyor. Kutu teslimatı yapan sürücülerin her gün teslimat yapmak için vasıtalarına birkaç kez çıkıp inmesi planlanıyor. Bu onları kayma, takılma ve düşme tehlikesine sokar. Sırt yaralanmaları, adale sürüklemeleri ve öbür mesleksel yaralanmalar. Teslimat sürücüleri ve kuryeler aralıksız olarak kutuları kaldırır, taşır ve yükler. Bu onları sırt yaralanmaları, fıtıklar ve öbür mesleksel olan bir yaralanmalar için çekince altına sokar. Hizmetlerimiz bağlarımsız bir yüklenici ise işverene dayalı olur.

bursakurye.com
bursakurye.com Hizmetlerimiz

Moto Kurye

Moto kurye işi aracılığıyla sunulan sağlık sigortasına sahip olmayacaktır. Köpek ısırıkları: Kulağa delice gelse de, 2020’de 5.800’den fazla posta çalışanı postayı teslim ederken köpekler tarafından hamleye uğradı. Tehlikelerin bilincinde olmak, kendinizi gözetmenin ilk adımıdır. Şimdi, işte güvende kalmanıza takviyeci olabilecek teslimat sürücüleri için bazı güvenlik teçhizatlarına ve ürünlerine bakalım. Teslimat sürücüleri için eğer olmazsa olmaz güvenlik ürünleri. Teslimat sürücüleri için haiz olunması ihtiyaç duyulan 10’dan fazla güvenlik ürünü. Bir teslimat sürücüyü olarak işinizi daha tehlikesiz hale getirmek istiyorsanız, dahada dikkat etmelisiniz.

Özellikle iş tecrübesini paylaşan bir kurye sürücüyü uzmanının öyküsü için olabiliyor. Aralarından tercih yapabileceğiniz çeşitli yelekler ile vardır, şundan dolayı rahat ve iyi oturan birini bulmak ehemmiyetlidir. Bazı yeleklerde, düşük ışık şartlarında daha da görünür olmanıza takviyeci olabilecek yansıtıcı şeritler de bulunur. Bakın internetdeki yeleklere. Çünkü pek çok maharetiniz var. Ama muhtemelen gece için görüşünüz yok ama yelek işe yarıyor. Fakat şundan dolayı güvenlik teçhizatlarının en ehemmiyetli parçalarından biri el feneridir. Ve hayır, telefonunuzun el feneri özelliğinden bahsetmiyorum. Elbet, bu bir tutamda hizmetlerimiz işe bereket olur.

Moto kurye ile artık önünde bulundurman gereken ürün ve güvenlik teçhizatlarının bir listesi burada olabilir. Teslimat sürücüsü görünürlük yeleği sürücü görünürlük yeleği sevimli değiller. Ancak teslimat sürüşü bir moda gösteriyi değil. Çalışırken, öbür sürücüler ve yayalar dahil tarafınca kolayca görülebilmek ehemmiyetlidir. Bir görünürlük yeleği, görünürlüğünüzü artırmanıza ve araba sürerken veya yürürken sizi güvende yakalamanıza takviyeci olabilir. Büyük bir teslimat vasıtayı veya kamyon kullanıyorsanız, güvenlik yeleği dahi kolayca gerekebilir. Gönderimize göz atın. Doğru güvenlik yeleğine sahip olmadığı için bir işten geri çevrilmesidir.

bursakurye.com
bursakurye.com Hizmetlerimiz

Arabalı Kurye

Araçlı kurye daha uzun boylu yüklerinizi taşıyor. Ancak birkaç sebepten dolayı ayrı bir el feneri daha iyidir. Özellikle geceleri mutlaka gerekir Takribî 200 lümen İlk olarak, bir cep telefonu feneri takribî 30 ila 100 lümendir, sadece geceleri cadde lambaları olmadan yürümek için ise değildir. Fazla yararı olur. Ve bir telefonun el feneri çok fazla efor kullanır ve pilinizi harcayabilir ve telefonunuzu ısıtabilir. Ayrı bir el feneri, bir tabanca görevi dahi bakılırsaöğrenir. Yolunuzu aydınlatacak kadar parlak ve uzun ömürlü bataryalara sahip bir el feneri aldığınızdan kesin her zaman emin olun. Her hizmetlerimiz mümkünlığa karşı yedek batarya getirmek de iyi bir fikirdir.

Özellikle gece işlerinizde kurmalı bir batarya düşünün, böylece bataryaları değiştirme mevzusunda asla kaygılanmanıza gerek kalmıyor. Yani listemize göz atın ve teslimat sürücüleri için en iyi el fenerleri önemli bir görev üstlenmekte olduğunu kayrayın. Eldivenler teslimat sürücü eldivenleri bir teslimat sürücüyü olarak elleriniz ticaretin taşıtlarıdır. Ve teçhizatı gözetmelisin. Bir yada iki karton pakete bilindik bir kurye iseniz, muhtemelen bir karton kesiğini acısını öğrenirsiniz. Sıcak nalet. Ah zira eldivenler teslimat sürücüleri için bırakılmaz bir güvenlik donanımıdır. Ellerinizi dış faktörlerden gözetmekle kalmaz, hem de kutuları tutmaya yarar.

Hızlı kurye bir anlamanıza ve düşmelerden kaynaklanan yaralanmaları önlemenize de takviyeci olurlar. Eldiven seçerken rahat, kolay dayanıklı ve iyi tutuş elde eden bir çift arayın. Arkadaşlarını güldürmek istiyorsan ona tasarılarından bahset lafını muhtemelen daha önce bir çok defa duymuşsunuzdur. Bu bir teslimat sürücüsünü güldürmek istiyorsanız, ona parmak arası terliklerle daha teslimat yapacağınızı söyleyin. Cidden, kaymaz kunduralar teslimat sürücüleri için bir lüzumluluktur. Yürürken, vasıtanıza binerken ve inerken güvende kalmanıza takviyeci olurlar ve ayrıca kutu taşırken iyi bir tutuş sağlarlar. Denetimünden geçilmelidir.

bursakurye.com
bursakurye.com Hizmetlerimiz

Otobüs Otogar Kargo

Otogar kargo çalışanları kaymaz pabuç seçerken, rahat ve kaygan yüzeyler, sert hava, merdivenler ve buzlu yada engebeli yürüyüş yolları için iyi bir tabana haiz bir çift arayın. Teslimat sürücüleri için en iyi kunduraları nasıl seçeceğinizi bilin. Sen doktor değilsin. Ancak temel ilk takviyeyi öğrenmelisiniz. Bir ilk takviye çantası, teslimat sürücüsünün güvenliği için eğer olmazsa olmazdır. Güvende olmak her zaman hüzünlü olmaktan daha iyidir ve buna ne süre lüzum dinleyeceğinizi asla bilemezsiniz. Yani bir ilk takviye çantası yara bandı, gazlı bez, antiseptik mendil ve ağrı kesici kapsamalıdır. Acil bir gidişata hazırlıklı olmak için çalışılmalıdır.

Bursa kurye dayanağın iyi mi uygulanacağı mevzusunda güvenlik eğitimi almayı da düşünebilirsiniz. Bir teslimat sürücüsü olarak aralıksız hareket halindesiniz. Ve öbür sürücüleri egemenlik edemeseniz de vasıta kamerası ile kendinize gözetebilirsiniz. Vasıta kamerası, sürüş sırasında olan her şeyi kaydolarak işte güvende kalmanıza takviyeci olabilir. Bir kazaya karıştıysanız araç kameranızdaki görüntüler bazı iddianızı desteklemek için kanıtlama olarak kullanılabilir. Araç kamerası ek olarak şahsi güvenlik için bir araç olabilir. Eylemlerinin zamanı kaydolunduğunu bildikleri için kabahatlileri ihtimali fazladır. Bu caydırmaya takviyeci olabilirler.

Otobüs kurye bir araç içi kamera seçerken, kullanımı rahat ve geniş bir görüş alanına sahip olanı arayın. Dürüst olalım.çoğumuz halende telefonlarımızla yaşıyor ve can veriyoruz. Ayrıca bir teslimat sürücüsü olarak telefonunuz cankurtaran halatınızdır. Bir sonraki teslimat ile yerinizi bulmak, bir teslim alma yada teslimatı onaylamak, çalışmış olduğunız teslimat hizmetinden aktüellemeler almak, ehemmiyetli aramaları cevaplamak, yol şartlarından haberdar olmak ve hatta en beğendiğiniz müziği dinlemek için muhtemelen cep telefonunuza lüzumunuz vardır. Bundan dolayı, hizmetlerimiz her zaman yanınızda bir cep telefonu şarj makineyi alıyor.

bursakurye.com
bursakurye.com Hizmetlerimiz

Uçak Kargo

Uçak kargo ile öbür bazı temel aksesuarların olması ehemmiyetlidir. Yoldayken telefonunuzu şarjlı yakalayacağından, araç şarj makineyi olmazsa olmazınızdır. Ahizesiz kullanım aygıtı da iyi bir fikirdir; tekrar de arama yapabilir ve yola odaklanabilirsiniz. Telefonunuzun bazen bataryayı sonlandığinde ve araç şarj makinenizden uzakta olduğunuzda kullanışlı olabileceğinden, taşınabilir bir şarj aygıtı da işlemlerinizi düşünebilirsiniz. Özellikle harita için navigasyon uygulama dönem rota ve tasarlayıcı. Kimse caddeleri bir teslimat sürücüyü kadar bilmesi imkansız. Ama en iyimiz dahi kimi zaman kaybolabiliriz. Trafik ve kapalı yollar benzer biçimde olur.

Özellikle de yol şartları her zaman değişmektedir. Ve daha önceki bir harita yapıcı benzer biçimde akılsal çizelge çizmek, teslimat olanak ve rotanızdan geçmenin en tesirli yolu değildir. Bu sebeple emin bir rota tasarlayıcı uygulaması, teslimat sürücüleri için eğer olmazsa tam olmazdır. Böylece canlı trafik ve yol şartlarına göre en yararlı teslimat rotasını oluşturmak için Google Haritalar veya Waze şeklinde seçim ettiğiniz GPS ile beraber çalışır. Ayrıca tüm durakları süratli ve kolay bir biçimde idaremenize, yeni duraklar ilave etmenize ve dilediğiniz zaman gene optimize etmenize imkân tanır ve hatta eller özgür sesli navigasyon özelliğine sahiptir.

Hava kargo ile böylece gözlerinizi yoldan ayırmazsınız. Acil gidişat yansıtıcı yol işaretleriacil yansıtıcı yol işaretleri olabiliyor. Ne zaman acil durdurma yapmanız gerekebileceğini asla bilemezsiniz. Ve bunu yaptığınızda, öbür sürücüler tarafından görülebildiğinizden emin olmak istersiniz. Acil gidişat yansıtıcı yol işaretleri, teslimat sürücüleri için olmazsa olmazlardandır. Gündüz yada gece sizi öbür sürücüler için bir daha görünür kılarak işte güvende kalmanıza takviyeci olurlar. Acil gidişat yansıtıcı yol işaretlerini seçerken, montajı ve sökülmesi rahat, gizlemesi rahat ve uzaktan görülebilen tabelaları arayın. Yani hizmetlerimiz olabilir bu bir vefat kalım problemidir.

bursakurye.com
bursakurye.com Hizmetlerimiz

ARAYIN

×